İçeriğe geç
En Yeni Oyunlar Ladesbet’te

En Yeni Oyunlar Ladesbet’te

En yeni oyunlar Ladesbet’te. Yeni çıkan oyunlara anında ulaşabilirsiniz. Sağlayıcılar tarafından geliştirilen slot oyunları ilk olarak Ladesbet’te yerine almaktadır. Erken bir şekilde oyunlara katılım sağlayarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca demo mod sayesinde para yatırmadan da oynayabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturarak en yeni slot oyunları başta olmak üzere beş binden fazla slot oyununa ulaşabilirsiniz.

En Yeni Oyunlar Ladesbet’te Sizlerle

Sağlayıcı tarafından oluşturulan yeni oyunlar hemen her sitede yer almamaktadır. Bunun nedeni yeni oyunların ciddi ödemeler yapabilmesinden kaynaklanmaktadır. Yeni çıkan oyunların epik ödemeler, max win ödemeleri yaptığı görülmektedir. Bundan dolayı bir çok slot sitesi bu oyunları hemen eklememektedir. Lakin oyuncular, yeni çıkan oyunlarda şanslarını denemek istemektedir.

en yeni oyunlar Ladesbet'te
En Yeni Slot Oyunları

Sağlayıcılar tarafından geliştirilen yeni oyunlar anında Ladesbet slot sitesinde yerini almaktadır. Oyuncular anında gerçek paralar üzerinden katılım sağlayabilmektedir. Aynı zamanda bedava bir şekilde de oynanmaktadır. Demo oyun modu sayesinde oyuncular sanal bakiyeler üzerinden oyunları test edebilmektedir. Bu özellik ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü bazı oyunlar çok kötü olabilmektedir. İnsanlar gerçek paralar üzerinden öğrenmek istedikleri zaman kayıplar yaşamaktadır. Lakin demo mod ile oyun potansiyelini öğrenerek riskini ayarlayabilmektedir.

En Yeni Pragmatic Play Oyunlar

Pragmatic Play sağlayıcısı dinamiklere ayak uyduran ve sürekli yeni oyunlar üreten bir firmadır. Ayrıca Türkiye’deki oyuncular tarafından da en fazla tercih edilen sağlayıcıdır. Sweet Bonanza, Gates of Olympus gibi oyunlar bu sağlayıcıya aittir.  Sağlayıcı tarafından geliştirilen yeni oyunların ciddi ödemeler yaptığı görülmektedir. Bundan dolayı da bir çok oyuncu sağlayıcıya ait yeni oyunların üstüne düşmektedir. Lakin slot siteleri anında bu oyunları bünyelerine eklememektedir. Lakin Ladesbet’te anında ulaşabilirsiniz.

Ladesbet’te yer alan Pragmatic Play sağlayıcısına ait yeni oyunlar şunlardır:

  •  Release The Bıson
  • Lobster Bob’s
  • Barnyard Megaways
  • Big Bass Secrets of the Golden Lake
  • Aztec Powernudge
  • The Dog House – Dog or Alive

En yeni oyunları oluşturmaktadır. Ladesbet casino bölümüne girdiğiniz zaman kategoriler kısmında “yeni” bölümü bulunmaktadır. Bu bölüm üzerinden tüm sağlayıcılara ait yeni oyunlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca sağlayıcılara göre bölümlere de ayrılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir