İçeriğe geç
Ladesbet’te Limitler Kalkıyor

Ladesbet’te Limitler Kalkıyor

Ladesbet’te limitler kalkıyor. Tether ile günlük 1 Milyon çekim! Üyelerinin isteği üzerinden Ladesbet çekim limitlerini artırdı. USDT üzerinden yapacağınız para çekme işlemlerinde 1.000.000 TL çekim yapabilirsiniz. Yeni güncelleme kapsamında yüksek çekim limitleri belirlendi.

Ladesbet'te limitler kalkıyor

Sektördeki sitelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Lakin yeni siteler finansal işlemlerde yeterli hizmetleri sunamamaktadır. Finansal olarak güçlü olmadıkları için çekim limitleri düşük kalmıştır. Hatta kazanç sınırı bile bulunmaktadır. Köklü şirketlerde ise bu durum bulunmamaktadır. 2014 yılından beri hizmet veren Ladesbet yüksek çekim limitleri sunmaktadır.

Ladesbet’te Limitler Kalkıyor! Güncel Limitler

Yeni yapılan güncelleme ile kurallar kısmını ne bir madde eklendi. “Tek seferde çekilebilecek maksimum tutar: 1.000.000 TL” maddesi yer almaktadır. Bu doğrultuda üyeler USDT üzerinden belirtilen miktarda çekim yapabilmektedir. Diğer yöntemler üzerinden ise en fazla 400.000 TL çekim yapılabilmektedir. Lakin bu kural bonuslardan yararlanmayan üyeler için geçerlidir. Bonusların kendi için belirli kuralları bulunduğundan dolayı çekim kuralı değişiklik gösterebilmektedir.

Oyuncuların bilmesi gereken bir diğer kural ise üyeler son yatırımları için geçerli olmak üzere en fazla bir milyon kazanç sağlayabilmektedir. VIP kademesinde yer alan üyeler için bu oran artırılmaktadır. Son olarak bir oyuncu bir bahsinden en fazla 100 bin TL kazanç sağlayabilmektedir.

Yapılan bu güncellemeler sayesinde çekim ve kazanç oranları ciddi derecede artırılmıştır. Bu değişiklikler ve limitler farklılık gösterebilmektedir. Bu değişikleri oyunculara takip etmeleri gerekmektedir. Bahis sitesinin alt kısmında yer alan “finansal işlemler” bölümünden detaylı bilgi alınabilmektedir.

Para Çekme Yöntemleri

Üyeler geniş ödeme yöntemleri üzerinden işlemlerini yapabilmektedir. Papara, Payfix, Cepbank, USDT, Kripto paralar, Pay-Co, Havale gibi yöntemler başta olmak üzere 15 farklı seçenek sunulmaktadır. Üyeler istedikleri yöntemi tercih ederek çekim işlemini gerçekleştirebilmektedir. Oyuncular para çekme ve aynı şekilde yatırma işlemlerini sadece kendi adına olan hesapları üzerinden yapması gerekmektedir. Para çekme işlemi en fazla 30 dk içerisinde gerçekleşmektedir. İşlem onay süresi ise ortalama beş dakikadır.

Bonuslardan yararlanan üyeler ise bonus kural ve şartlarında belirtilen miktarlarda çekim yapabilmektedir.  İşlemlerinin nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bunun yanında oyuncular canlı destek üzerinden ek bilgi alabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir